خانه فرهنگ مشارکتی سیحون

برخی دوره های ما
آموزش گیتار

آموزش گیتار

  /  موسیقی  /  آموزش گیتار  /  آموزش گیتار

آموزش گیتار

560000 تومان
آموزش گیتار

درباره این دوره

آموزش گیتار از مبتدی تا پیشرفته

 

فرا گرفتن گیتار برای نوآموزان کار سختی به نظر می‌رسد. البته که فرا گرفتن هر ساز، سختی خاص خود را دارد، اما داشتن یک استاد ماهر و با تجربه میتواند سختی این مسیر را برای شما هموار کند. آموختن دوره های موسیقی بدون داشتن یک استاد که به شما مسیر درست را نشان دهد، تقریبا غیر ممکن است.

شاید به شما پیشنهاد داده باشند که گیتار را به صورت خودآموز فرا بگیرید. اما باید گفت فرا گرفتن گیتار به صورت خودآموز معایبی دارد که ممکن است اثرات بدی بر نوازندگی و حتی سلامت دست‌های شما داشته باشد. و در دراز مدت باعث دلزدگی شما از ساز گیتار شود.

اگر شما روش غلطی را برای فرا گرفتن گیتار در پیش بگیرید، سخت میتوان آن را اصلاح کرد و روش درستی را جایگزین آن کرد. همچنین اشکالات نوازندگی میتواند باعث به وجود آمدن مشکلات جسمی در دست ها و کمر شما شود و ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به سلامت شما وارد بیاورد. بنابرین فرا گرفتن گیتار از یک استاد با تجربه میتواند مسیر شما را در یادگیری گیتار هموار کند.

 

استاد مهیار منفرد زاده

یکی از اساتید برجسته‌ی گیتار در تهران جناب آقای مهیار منفرد هستند که بیوگرافی ایشان را در زیر میبینید:

مهیار منفرد متولد ۱۳۶۶ است.از سال ۱۳۸۰ با ساز گیتار فراگیری موسیقی را شروع کرده است .دانش آموخته کنسرواتوار موسیقی تهران گرایش آهنگسازی است .در محضر اساتید موسیقی همچون:مارینا آقابکیان،کلارابوکوچاوا،هماسادات افسری،سرژیک میرزاییان،روبرتو آلبارو لوراتو،ایلیا منفرد،احسان فرامرزی پور و… آموزش دیده است .

دانش آموخته دوره فشرده تحلیل موسیقی جز در مستر کلاس روبرتو آلبارو لوراتو

دانش آموخته Course آنلاین دوره پردازش صدا از دانشگاه Berklee آمریکا

برنده جایزه بهترین موسیقی متن فیلم برای آهنگسازی فیلم Laura از جشنواره جهانی Madrid Filmfest International

همکاری بعنوان نوازنده و آهنگساز با هنرمندانی همچون: ایلیا منفرد،محمد راد،محمد زارع،میثم معافی،نادر مسچی،سیاوش اسداللهی و…

سابقه همکاری با آموزشگاه های سطح شهر تهران(هنر پارسه،سرودمهر،پرستو،آکورد،سفیر پارسیان،کهکشان و…)

سابقه تدریس در کنسرواتوار موسیقی تهران(تئوری موسیقی،سلفژ و نوازندگی گیتار)

در حال حاضر همکاری با آموزشگاه موسیقی شمیم،آکادمی آواز ایلیا منفرد،سرودمهر،هنرپارسه

آموزش گیتار

آموزش گیتار با مهیار منفرد

شرح دوره آموزش گیتار

در این دوره مدرس آموزش خود را با نت خوانی شروع می کند . در ادامه به یادگیری انگشت گذاری روی سیم ها خواهد پرداخت و آکوردها و تکنیک های مختلف را به شما می آموزد .

 

 

این دوره در هر ترم شامل ده جلسه نیم ساعته است . روزهای یکشنبه و از ساعت 14 برگزار می گردد.

نقد و بررسی

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

0 دارای امتیاز 0 از 0 امتیازات

5ستاره ها 0

4ستاره ها 0

3ستاره ها 0

2ستاره ها 0

1ستاره ها 0

اعضا

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

تعداد کل دانش آموزان در درس