خانه فرهنگ مشارکتی سیحون

برخی دوره های ما
دوره ارف کودکان

دوره ارف کودکان

  /  دوره ارف کودکان

دوره ارف کودکان

0 تومان
دیدگاه ها
دوره ارف

درباره این دوره

دوره ارف چیست؟

دوره ارف یکی از بهترین روش ها برای آموختن موسیقی به کودکان است. خردسالان بین سنین 4 تا 10 سال می‌توانند از این دوره استفاده کرده و در محیطی شاد به همراه بازی و سرگرمی موسیقی را فرا بگیرند.

شرکت در دوره های موسیقی پیشرفته و تخصصی برای کودکان مناسب نیست. ممکن است با آموزش های جدی و خشک آنها را برای همیشه از موسیقی دلزده بکنید. بنابرین انتخاب یک دوره ارف مناسب میتواند کودکان را به موسیقی علاقه مند کند.

آموزش ها در دوره ارف، همراه با بازی و در محیطی دوستانه صورت می‌پذیرد. کودکان دنیای خاص خود را دارند و ادبیات خاص خود را می‌طلبند. در این دوره بنا به سن مخاطب آموزش های لازم ارائه میشود.

آموزشگاه موسیقی سیحون واقع در خیابان اندرزگو، دوره‌ی ارف کودکان را زیر نظر اساتید برجسته برگزار میکند.

برای اطلاع از این دوره‌ها می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

دوره ارف

مطالبی که در دوره ارف به کودکان آموزش داده میشود شامل موارد زیر است:

1. تئوری موسیقی

در این دوره، کودکان تا حدی که برای آنها قابل درک باشد با مبانی موسیقی آشنا می‌شوند و مقدمات ورود به دنیای بزرگ موسیقی را خواهند آموخت.

آشنایی با نت ها و و نوشتار آنها در خطوط حامل و آشنایی مقدماتی با نت خوانی، در این دوره ارائه آموزش داده میشود.

 

2. ساز شناسی

یکی از مزایای این دوره برای کودکان آشنایی آنها با انواع سازهاست. در دوره ارف، کودکان با سازهای ابتدایی مثل بلز شروع به نواختن میکنند و در این روند با سازهایی مثل گیتار، پیانو و سازهای ایرانی و قابلیت های آنها آشنا میشوند. این دوره نقش مهمی در انتخاب ساز تخصصی کودکان خواهد داشت. علاقه‌ی کودک در این دوره مشخص شده و پس از گذراندن این دوره، انتخاب ساز تخصصی و ورود به دنیای حرفه ای نوازندگی راحت خواهد بود.

3. ریتم

یکی از پایه ای ترین مفاهیم موسیقی، ریتم است. دوره ارف، مقوله ریتم را از ابتدا برای کودکان ارائه میدهد و به کمک سازهای ضربی و تمرینات مخصوص، ریتم را به شکلی درست و اصولی به آنها آموزش خواهد داد.

ریتم از آن دسته مباحثی است که نیاز به تمرین و تکرار دارد و اگر شرایط و روحیات کودکان در آموزش ریتم در نظر گرفته نشود، کلاس برای آنها خشک و خسته کننده خواهد شد.

دوره ارف آموزشگاه موسیقی سیحون شرایطی را فراهم میکند که کودکان در محیطی مطابق روحیاتشان به فراگیری موسیقی بپردازند.

 

دیگر ویژگی های این دوره

ما در آموزشگاه موسیقی سیحون، افتخار این را داریم که دوره های ارف را برای کودکان عزیز کشورمان برگزار کنیم.

در این دوره ها قصد داریم ضمن فراهم آوردن فضایی دوستانه برای کودکان آنها را به شکلی درست با موسیقی آشنا کنیم.

ما معتقدیم، دوره کودکی نقش مهمی در تعیین سرنوشت و علاقه ی کودکان دارد. بنابراین قصد داریم با آموزش های درست، کودکانی هنرمند تربیت کنیم.

 

نقد و بررسی

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

0 دارای امتیاز 0 از 0 امتیازات

5ستاره ها 0

4ستاره ها 0

3ستاره ها 0

2ستاره ها 0

1ستاره ها 0

اعضا

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

تعداد کل دانش آموزان در درس