آموزش آواز

آموزش آواز

1100000 تومان
دسته بندی ها
دیدگاه ها
میکروفن

درباره این دوره

آموزش آواز پاپ و کلاسیک

استفاده از حنجره به عنوان یک ساز، مهارتی است که یک خواننده با تمرین و ممارست به دست می‌آورد. توانایی خواندن یکی از مهارت هایی است که طرفداران زیادی در بین دوستداران موسیقی دارد. ولی چیزی که بیشتر مورد توجه دوستداران قرار میگیرد نتیجه ی کار است. کمتر کسی، سختی های مسیر یک خواننده را میبیند. اما باید به خاطر داشت که یادگیری تکنیک های آواز بسیار سخت تر از یادگیری ساز است.

در دوره آموزش آواز چه چیز می‌آموزیم؟

در این دوره هنرجویان می آموزند که چطور کنترل لازم را بر حنجره ی خود به دست بیاورند. یادگیری تئوری موسیقی هم از ضروریات این دوره است.

هنرجویان با تمریناتی که در کلاس های آواز روی حنجره خود انجام می دهند، قسمت های مختلف صدای خود را میشناسند. پس از آن چگونگی استفاده از هر یک از این بخش ها اهمیت دارد.

دوره آموزش خوانندگی شامل بخش های مختلفی است که هر هنرجو گام به گام با آنها آشنا خواهد شد.

سلفژ

تعاریف مختلفی برای سلفژ ارائه شده است. اما سلفژ را میتوان به طور کلی، توانایی خواندن نت ها با توجه به ارزش زمانی و فرکانس صوتی هر نت نامید.

در دوره آموزش آواز می‌آموزید که هر نت را دقیقا با همان صدایی که روی ساز دارد بخوانید. همچنین، ارزش زمانی هر نت را رعایت خواهید کرد.

صداسازی

شخص خواننده برای آواز خواندن نیاز دارد که توانایی صوتی بدن خود را بشناسد. در عین حال بتواند به درستی از آن استفاده بکند. این توانایی خارج از اینکه شما چه سبکی را برای خواندن انتخاب میکنید، به شما کمک میکند تا بدنتان را شبیه به یک ساز ببینید. این بینش به شما کمک میکند تا به درستی از امکانات صوتی بدنتان استفاده کنید.

در کنار این موضوع، ویژگی های صوتی سبک مورد نظر هم باید شناسایی شود. پس از درک درست از مساله سبک، به کار گیری آنها اهمیت ویژه ای دارد

تکنیک های آواز

برای یک هنرجو یادگیری تکنیک های آواز، اهمیت ویژه ای دارد. آموزش موسیقی بدون آموزش تکنیک های آن کاملا بی معنی است.

هر ساز تکنیک های خاص خود را دارد. آواز و خوانندگی هم ساز حنجره را در اختیار دارد. این ساز تکنیک های خاص خود را دارد و باید آموخت که به درستی از این تکنیک ها استفاده کرد.

 

 

 

این دوره در چندین ترم که بستگی به توانایی و استعداد هنرآموز دارد که هر ترم در ده جلسه یک ساعته و روزهای یکشنبه برگزار می گردد .

 

نقد و بررسی

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

0 دارای امتیاز 0 از ۰ امتیازات

5ستاره ها 0

4ستاره ها 0

3ستاره ها 0

2ستاره ها 0

1ستاره ها 0