آموزش تار و سه تار

آموزش تار و سه تار

90000 تومان
دسته بندی ها
دیدگاه ها
تار

درباره این دوره

آموزش تار و سه‌تار

تار و سه تار از سازهای اصیل ایرانی هستند که سال‌هاست نوای خوش آنها، موسیقی سنتی را زنده نگه داشته. این دو ساز ، در بین سازهای ایرانی نسبتا پر طرفدار بوده و دوستداران زیادی دارد.

یادگیری این ساز مثل همه‌ی دوره های آموزش موسیقی مستلزم تمرین و ممارست است. اما وجود یک استاد برجسته و با سابقه میتواند کیفیت یادگیری شما را افزایش دهد.

یادگیری تار راه و رسم خود را دارد. همه چیز در یادگیری این ساز سنتی، به روشی خاص انجام میگیرد. از دست گرفتن و نگهداری ساز تا مضراب زدن و پنجه گذاری.

همه چیز آداب خود را دارد.

پس از آموزش های اولیه شما در این کلاس با دستگاه های موسیقی ایرانی و برخی گوشه های آن میشوید. البته این اتفاق زمانی می افتد که استاد تار شما تشخیص دهد که شما به آن سطح رسیده اید.

ردیف نوازی دبا تار نیز یکی از موارد اصلی در نوازندگی تار است. که در دوره ی آموزش تار تشریح خواهد شد.

در دوره تار و سه تار چه می‌آموزید؟

در این دوره شما با نحوه‌ی دست گرفتن ساز و نحوه‌ی نشستن هنگام ساز زدن آشنا میشوید. پس از آن نحوه ی پنجه گذاری را می‌آموزید و با یادگیری قطعاتی از موسیقی ایرانی جلسات آموزشی را ادامه میدهید.

جلسات آموزشی پس از مدتی به نسبت پیشرفت شما وارد مراحل پیشرفته تر میشود. یادگیری دستگاه ها و گوشه های موسیقی ایرانی در دوره پیشرفته آموزش تار و سه تار قرار دارد.

 

امکانات دوره

مشاوره رایگان پیش از شروع دوره، از امکاناتی است که در آموزشگاه موسیقی سیحون ارائه میشود.

به دلیل شیوع بیماری کرونا و به منظور حفظ سلامت شما عزیزان، سیحون اقدام به برگزاری دوره تار و سه‌تار به صورت آنلاین کرده است.

همچنین این دوره قابلیت برگزاری به صورت خصوصی و در منزل هم دارد.

 

نحوه برگزاری

کلاس تار و سه تار به صورت هفتگی برگزار میشود. مدت زمان هر جلسه آموزشی ۳۰ دقیقه است.

 

دوره آموزش تار و شامل چندین ترم است که به استعداد و تلاش هنرآموز بستگی دارد در هر ترم ده جلسه نیم ساعته سه شنبه برگزار می گردد .

نقد و بررسی

البته ما در اولین گام برای ایجاد تجربیات کاربر فوق العاده شروع می کنیم: درک آنچه مردم انجام می دهند، فکر می کنند، می گویند، و احساس می کنند. در این ماژول شما یاد خواهید گرفت که در طول یادگیری چگونه یک ذهن باز داشته باشید.

0 دارای امتیاز 0 از ۰ امتیازات

5ستاره ها 0

4ستاره ها 0

3ستاره ها 0

2ستاره ها 0

1ستاره ها 0